
Przedstawiamy Państwu sylwetkę psychoterapeuty, z którą współpracujemy w ramach realizacji projektu RODZINA RELACJA REINTEGRACJA. Innowacyjny model usług społecznych.
Pani Katarzyna Langner – zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, par i małżeństw, prowadzi konsultacje psychologiczne. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej.
Jest absolwentką studiów magisterskich z psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Aktualnie kończy czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, ośrodku posiadającym rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Skończyła roczną Szkoły psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Doświadczenie kliniczne zdobyła podczas pracy w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica” w zamkniętym oddziale leczenia zaburzeń psychiatrycznych. Staż kliniczny z zakresu psychoterapii odbyła w Poradni Zdrowia Psychicznego przy szpitalu.
Pracuje z osobami, które przeżywają problemy w kontaktach społecznych, mają trudności w budowaniu i utrzymywaniu bliskich relacji, doświadczają kryzysów w relacjach oraz odczuwają poczucie pustki, braku spełnienia czy osamotnienia. Pomaga również Dorosłym Dzieciom z Rodzin Dysfunkcyjnych i Dorosłym Dzieciom z Rodzin Alkoholowych (DDD/DDA) a także tym, którzy mają obniżone poczucie własnej wartości, cierpią z powodu zbyt silnego stresu, są w trakcie rozwodu, rozstania, choroby oraz innych niespodziewanych traumatycznych wydarzeń życiowych. Ponadto, zajmuje się terapią osób z diagnozą zaburzeń osobowości, zaburzeń depresyjno-lękowych, zaburzeń nastroju, OCD, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania.
Swoją pracę poddaje stałej superwizji.
Projekt „RODZINA RELACJA REINTEGRACJA. Innowacyjny model usług społecznych” współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.